BUDPOL,

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

DOŚWIADCZENIE,
TERMINOWOŚĆ,
WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI,
 

O firmie

Budpol Sp. z o.o.

11

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDPOL Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną działającą głównie na terenie Podlasia. Firma powstała w marcu 2000 roku jako spółka cywilna. W roku 2004 przekształcona została na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie istnieje do dzisiaj.

22

Głównym celem naszej działalności stało się zadowolenie Inwestorów, wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra, solidna baza sprzętowa i rzetelne, indywidualne podejście do każdego zadania umożliwiają wywiązanie się w pełni z założonych celów czego dowodem są referencje wystawione przez usatysfakcjonowanych klientów.

33

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDPOL Sp. z o.o. w Białymstoku specjalizuje się w generalnym wykonawstwie budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych, montażu sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy wszelkie prace budowlane od fundamentów aż po dach.

BUDPOL SP. Z O.O.

W procesie wykonywania prac budowlanych poprzez naszą firmie, w głównej mierze stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowość prowadzonych robót.